İpek Kirpik

Kirpikleriniz ince, düz, seyrek ve açık renk ise ve siz bu durumdan şikayetçiyseniz kirpiklerinizin daha gür daha koyu daha kıvrık görünmesini istiyorsanız dönemin en göz alıcı yeniliği favorisi olan İpek Kirpik ile Bodrum Ortakent'deki kuaför salonumuzda tanışmanızı sağlayalım.

Kirpiklerinize tek tek yapıştırılarak uygulanan İpek Kirpikler. Belirli aralıklarla bakım yapıldığı taktirde aylarca kullanım sağlamaktadır. Yaz boyunca yapacağınız göz makyajı derdine son vermenin en cazip yolu olan İpek Kirpik, sizleri büyük bir yükten kurtarır. İpek Kirpiklerde kullanılan yapıştırıcı organik ve hipo-alerjik olması göz hassasiyet yapmaması için oldukça önemlidir.

İpek Kirpik Uygulamasında seçenekler çok fazla. Uzunluğu kalınlığı ve kıvrıklığı olduğu için kirpiklerinizin yapısına uygun taşıyabileceği İpek Kirpiği Uygulamayı yapacak uzmanın belirlemesi çok daha sağlıklı olacaktır. Yapılacak uygulamada orta kalınlıkta yada kıvrık takılan İpek Kirpikler göz makyajı yapmaksızın farkedilebilir bir hale gelecektir. Profesyonel güzel bir makyaj yapıp yoğun bir Göz Makyajı kullanacaksanız İpek Kirpiklerinize Rimel kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Fakat Göz Makyajını temizlerken temizliğinizin yağsız olmasına özen göstermelisiniz aksi halde İpek Kirpikleriniz erken dökülecektir. Bodrumda'ki kuaför salonumuzda uygulanan İpek Kirpik uygulaması ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.


aşağıya in