Kalıcı Fön

Günümüzde popüleritesi yüksek olduğu gibi ünlü oyuncuların ve mankenlerinde kullandığı Brezilya Kalıcı Fönü günümüzde büyük kolaylık ve zaman kazanmamıza olanak sağlıyor. Dalgalı ve kıvırcık olan saçlarınızda da işe yarayan Brezilya Kalıcı Fönü 6 ay boyunca dayanıklı olduğu gibi saçlarınızın parlamasına daha dolgun ve daha canlı görünmesine saç çatlaklarınızın giderilmesinde uygulanır saçınızı besler ve hacim katar. Daha dikkatli bakılırsa kullanım ömrü daha uzun olur.

Brezilya Kalıcı Fönü Saça formaldehid ve keratin sürülerek Fön Makinası yardımı ile ütülenerek uygulanır. Saçlar parlaklaşır yumuşamaya başlar. Yapılan uygulama sayesinde saçlarınız neme karşı dayanıklı ve kendini korumaya almış duruma gelmiş oluyor ve saçlarınızda oluşan elektriklenmeler önlenmiş oluyor.

Saçlarımıza yaptırdığımız kimyasal işlemler sebebiyle zamanla saçlarımız protein kaybına uğrar, mat, kuru, zor taranmalar başlar, hiçbir bakım ürünü Keratin kadar etkili olamaz kalıcı fön keratin bakımı yaptıktan sonra saçın şeklini sabitlemektedir 6 ay rahatlıkla kullanabilmektedir. Bodrumda'ki kuaför salonumuzda uygulanan Brezilya Kalıcı Fönü uygulaması ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.


aşağıya in