Kaynak Saç

Boncuk Kaynak günümüzde en çok uygulanan ve modern saç uzatma türüdür. Hızlı bir şekilde uygulanır. Saçlarınızı kestirdiniz ve kısa saça alışamadığınızda saçlarınızın uzayasıya kadar size doğal görünüm katması amacıyla yada daha gür, dolgun, ışıltılı saçlarınız için Boncuk Kaynak istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlayacak doğal bir yöntem.

Saç uzatmada en gözde yöntem olduğu gibi uygulaması pratik ve uzun ömürlüdür. Belirli aralıklarla kontrole gelindiğinde saçlarınız uzadığında sökülüp saç diplerinde tekrar uygulama yapılacaktır ve uzun bir süre kullanım sağlayacaktır. Boncuk Kaynak olduğu için sökülüp takılırken saça zarar vermediği gibi tekrar tekrar takılabilir. Uygulanırken küçük bir tutam saç ayrılarak saç renginize uygun küçük halka içinden geçirilir Kaynak Saçta aynı halka içinden geçirilerek sıkıştırma ile uygulanır. Saça hiçbir zararı olmadığı gibi oldukça da hijyenik bir sistemdir.

Diğer Saç Kaynaklarında Silikon Kaynak Saç, Keratin (Mikro) Kaynak Saç, gibi uygulamalarda salonumuzda yapılmaktadır. Bodrumda'ki kuaför salonumuzda uygulanan Kaynak Saç modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.


aşağıya in